glazura clara white satin rectified 29x89 cersanit
Nr kat. 100317261

opis produktu
Potrzebujesz produktu, który wprowadzi subtelność do pomieszczenia? W takim razie GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO to idealna propozycja dla Ciebie. Jest to płytka przeznaczona do układania na ścianach. Ma kształt prostokąta. Jej długość to 89 cm, a szerokość 29 cm. Posiada gładkie i satynowe wykończenie. Należy do kolekcji Magnifique. GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO jest rektyfikowana. Oznacza to, że po ułożeniu i zastosowaniu minimalnej ilości fugi pomiędzy płytkami uzyskasz efekt gładkiej i jednolitej powierzchni. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.290 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Clara |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 29x89 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Potrzebujesz produktu, który wprowadzi subtelność do pomieszczenia? W takim razie GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO to idealna propozycja dla Ciebie. Jest to płytka przeznaczona do układania na ścianach. Ma kształt prostokąta. Jej długość to 89 cm, a szerokość 29 cm. Posiada gładkie i satynowe wykończenie. Należy do kolekcji Magnifique. GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO jest rektyfikowana. Oznacza to, że po ułożeniu i zastosowaniu minimalnej ilości fugi pomiędzy płytkami uzyskasz efekt gładkiej i jednolitej powierzchni. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.290 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Clara |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 29x89 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura clara white satin rectified 29x89 cersanit
Nr kat. 100317261
Cena katalogowa: 179,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,29m21 paczka

Cena katalogowa: 179,99 zł/m2
1,29m21 paczka



Cena katalogowa: 179,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,29m21 paczka

Cena katalogowa: 179,99 zł/m2
1,29m21 paczka



opis produktu
Potrzebujesz produktu, który wprowadzi subtelność do pomieszczenia? W takim razie GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO to idealna propozycja dla Ciebie. Jest to płytka przeznaczona do układania na ścianach. Ma kształt prostokąta. Jej długość to 89 cm, a szerokość 29 cm. Posiada gładkie i satynowe wykończenie. Należy do kolekcji Magnifique. GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO jest rektyfikowana. Oznacza to, że po ułożeniu i zastosowaniu minimalnej ilości fugi pomiędzy płytkami uzyskasz efekt gładkiej i jednolitej powierzchni. Producent udziela dwa lata gwarancji na produkt GLAZURA MAGNIFIQUE PS901 WHITE SATIN RECT 29X89 OPOCZNO.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 11 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.290 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Clara |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 29x89 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


