glazura good look ps802 white satin rectified 29x59 cersanit
Nr kat. 100156886
opis produktu
Rektyfikowane płytki ścienne z kolekcji GOOD LOOK od firmy Cersanit, zdobione są delikatnymi liniami wykonanymi z pasty reaktywnej oraz lustrzanej. Sprawia to, że satynowa powierzchnia płytek przypomina skórzane obicie, co nadaje pomieszczeniu unikalnego charakteru. Glazura o wymiarach 29cm x 59cm została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Jej łatwa w czyszczeniu powłoka w białym kolorze powoduje, że prezentowany model zachowa swój oryginalny wygląd na długie lata. Produkt szczególnie polecany do pokrycia ściennego łazienek w stylu nowoczesnym lub glamour. Producent objął płytki ścienne o grubości 9mm 6-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.20 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Good Look |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Rektyfikowane płytki ścienne z kolekcji GOOD LOOK od firmy Cersanit, zdobione są delikatnymi liniami wykonanymi z pasty reaktywnej oraz lustrzanej. Sprawia to, że satynowa powierzchnia płytek przypomina skórzane obicie, co nadaje pomieszczeniu unikalnego charakteru. Glazura o wymiarach 29cm x 59cm została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Jej łatwa w czyszczeniu powłoka w białym kolorze powoduje, że prezentowany model zachowa swój oryginalny wygląd na długie lata. Produkt szczególnie polecany do pokrycia ściennego łazienek w stylu nowoczesnym lub glamour. Producent objął płytki ścienne o grubości 9mm 6-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.20 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Good Look |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Duże |
| Wykończenie: | Satyna |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura good look ps802 white satin rectified 29x59 cersanit
Nr kat. 100156886
Przeglądaj inne z kolekcji
Niezbędne do montażu




