glazura essent white 29,8x74,8 tubądzin
Nr kat. 100591497
opis produktu
Glazura Essent White 29,8x74,8 to ceramiczne płytki ścienne z kolekcji Essent marki Tubądzin, które wyróżniają się czystą białą barwą w monokolorowym wydaniu. Prostokątny format 29,8x74,8 cm idealnie sprawdza się w kuchniach, łazienkach, salonach czy przedpokojach, tworząc jasną i przestronną aranżację. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, zapewniając efekt jednolitej powierzchni na ścianie. Grubość 10 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Polska produkcja zapewnia najwyższą jakość wykonania potwierdzoną 6-letnią gwarancją. Uniwersalne białe płytki doskonale komponują się z innymi produktami z kolekcji Essent, umożliwiając tworzenie spójnych aranżacji. Glazura nadaje się wyłącznie do montażu na ścianach wewnętrznych. W opakowaniu znajduje się 1,34 m² płytek. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalistyczną elegancję i ponadczasowy design w każdym wnętrzu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.340 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Essent |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 74.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Wykończenie: | Połysk |
| Grupa rozmiarowa: | 30X74 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Glazura Essent White 29,8x74,8 to ceramiczne płytki ścienne z kolekcji Essent marki Tubądzin, które wyróżniają się czystą białą barwą w monokolorowym wydaniu. Prostokątny format 29,8x74,8 cm idealnie sprawdza się w kuchniach, łazienkach, salonach czy przedpokojach, tworząc jasną i przestronną aranżację. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, zapewniając efekt jednolitej powierzchni na ścianie. Grubość 10 mm gwarantuje trwałość i stabilność montażu. Polska produkcja zapewnia najwyższą jakość wykonania potwierdzoną 6-letnią gwarancją. Uniwersalne białe płytki doskonale komponują się z innymi produktami z kolekcji Essent, umożliwiając tworzenie spójnych aranżacji. Glazura nadaje się wyłącznie do montażu na ścianach wewnętrznych. W opakowaniu znajduje się 1,34 m² płytek. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących minimalistyczną elegancję i ponadczasowy design w każdym wnętrzu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.340 |
| Dostawca: | Tubądzin Management Group |
| Kolekcja: | Essent |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 74.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 29.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Wykończenie: | Połysk |
| Grupa rozmiarowa: | 30X74 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura essent white 29,8x74,8 tubądzin
Nr kat. 100591497
Niezbędne do montażu




