glazura deco angelo aqua glossy 32x62,5 marquiz
Nr kat. 100541181
opis produktu
Glazura Deco Angelo aqua glossy wyróżnia się strukturalną powierzchnią w niebieskim kolorze z połyskującym wykończeniem. Hiszpańskie płytki ceramiczne z kolekcji DECO ANGELO marki MARQUIZ wprowadzają do wnętrz świeżość i elegancję. Format 32x62,5 cm doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach czy salonach, tworząc efektowne aranżacje ścienne. Strukturalna faktura dodaje głębi i trójwymiarowości, tworząc ciekawe efekty wizualne na ścianie. Połyskujące wykończenie odbija światło, rozświetlając pomieszczenie i nadając mu nowoczesny charakter. Grubość 9,1 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Płytki są przeznaczone wyłącznie do zastosowań wewnętrznych - nie nadają się na zewnątrz ze względu na brak mrozoodporności. Produkt objęty 2-letnią gwarancją producenta. Idealne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnych płytek ściennych o wyrazistym charakterze i wysokiej jakości wykonania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.1 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość twarzy: | 8 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1 |
| Dostawca: | Marquiz |
| Kolekcja: | Deco Angelo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 62.5 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Glazura Deco Angelo aqua glossy wyróżnia się strukturalną powierzchnią w niebieskim kolorze z połyskującym wykończeniem. Hiszpańskie płytki ceramiczne z kolekcji DECO ANGELO marki MARQUIZ wprowadzają do wnętrz świeżość i elegancję. Format 32x62,5 cm doskonale sprawdza się w łazienkach, kuchniach czy salonach, tworząc efektowne aranżacje ścienne. Strukturalna faktura dodaje głębi i trójwymiarowości, tworząc ciekawe efekty wizualne na ścianie. Połyskujące wykończenie odbija światło, rozświetlając pomieszczenie i nadając mu nowoczesny charakter. Grubość 9,1 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu. Płytki są przeznaczone wyłącznie do zastosowań wewnętrznych - nie nadają się na zewnątrz ze względu na brak mrozoodporności. Produkt objęty 2-letnią gwarancją producenta. Idealne rozwiązanie dla osób szukających oryginalnych płytek ściennych o wyrazistym charakterze i wysokiej jakości wykonania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 9.1 mm |
| Wzór: | Monokolorowe |
| Ilość twarzy: | 8 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1 |
| Dostawca: | Marquiz |
| Kolekcja: | Deco Angelo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 62.5 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Połysk |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Nowość: | Tak |
Nexterio Sp. z o.o. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA sklep@nexterio.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura deco angelo aqua glossy 32x62,5 marquiz
Nr kat. 100541181
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








