glazura cava silver mat rectified 32,8x89,8 arte
Nr kat. 100504907


opis produktu
Glazura Cava silver mat rectified wyróżnia się eleganckim srebrzystym kolorem z subtelnym odwzorowaniem kamienia. Matowe wykończenie nadaje ścianom szlachetny wygląd, idealnie komponując się z nowoczesnymi aranżacjami. Format 32,8x89,8 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt spójnej powierzchni. Grubość 10 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu na ścianach. Ceramiczna struktura jest odporna i łatwa w utrzymaniu czystości. Produkt należy do kolekcji Cava marki Arte by Tubądzin, która pozwala na tworzenie harmonijnych kompozycji dzięki dostępności różnych formatów i kolorów. Polska produkcja gwarantuje wysoką jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji w przystępnym wydaniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Cava |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Glazura Cava silver mat rectified wyróżnia się eleganckim srebrzystym kolorem z subtelnym odwzorowaniem kamienia. Matowe wykończenie nadaje ścianom szlachetny wygląd, idealnie komponując się z nowoczesnymi aranżacjami. Format 32,8x89,8 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt spójnej powierzchni. Grubość 10 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu na ścianach. Ceramiczna struktura jest odporna i łatwa w utrzymaniu czystości. Produkt należy do kolekcji Cava marki Arte by Tubądzin, która pozwala na tworzenie harmonijnych kompozycji dzięki dostępności różnych formatów i kolorów. Polska produkcja gwarantuje wysoką jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji w przystępnym wydaniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Cava |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura cava silver mat rectified 32,8x89,8 arte
Nr kat. 100504907
Wpisz powierzchnię:
m2
1,77m21 paczka

1,77m21 paczka



Wpisz powierzchnię:
m2
1,77m21 paczka

1,77m21 paczka



opis produktu
Glazura Cava silver mat rectified wyróżnia się eleganckim srebrzystym kolorem z subtelnym odwzorowaniem kamienia. Matowe wykończenie nadaje ścianom szlachetny wygląd, idealnie komponując się z nowoczesnymi aranżacjami. Format 32,8x89,8 cm doskonale sprawdza się w różnych przestrzeniach - od kuchni i łazienki po salon czy przedpokój. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, tworząc efekt spójnej powierzchni. Grubość 10 mm zapewnia trwałość i stabilność montażu na ścianach. Ceramiczna struktura jest odporna i łatwa w utrzymaniu czystości. Produkt należy do kolekcji Cava marki Arte by Tubądzin, która pozwala na tworzenie harmonijnych kompozycji dzięki dostępności różnych formatów i kolorów. Polska produkcja gwarantuje wysoką jakość wykonania. Idealne rozwiązanie dla osób szukających ponadczasowej elegancji w przystępnym wydaniu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.770 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Cava |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 89.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 32.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 33X90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


