glazura calvano grey mat 25x40 cersanit
Nr kat. 100198776


opis produktu
Płytki ścienne szare marki Cersanit z kolekcji Calvano prezentują ciekawy i subtelny wzór, który nadaje klasycznej płytce charakteru i wyrazistości. Model o długości 40 cm, szerokości 25 cm oraz grubości 8 mm jest wygodny oraz szybki w montażu. Glazurę wyróżnia duża połyskująca powierzchnia, która efektownie odbija światło, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także w łazienkach bez okna. Płytki ścienne przeznaczone są do kuchni i łazienki, dzięki wysokiej odporności na zabrudzenie oraz łatwości utrzymania w czystości. W paczce znajduje się 12 sztuk płytek ściennych marki Cersanit.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.20 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Calvano |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 25 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 25x40 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Płytki ścienne szare marki Cersanit z kolekcji Calvano prezentują ciekawy i subtelny wzór, który nadaje klasycznej płytce charakteru i wyrazistości. Model o długości 40 cm, szerokości 25 cm oraz grubości 8 mm jest wygodny oraz szybki w montażu. Glazurę wyróżnia duża połyskująca powierzchnia, która efektownie odbija światło, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także w łazienkach bez okna. Płytki ścienne przeznaczone są do kuchni i łazienki, dzięki wysokiej odporności na zabrudzenie oraz łatwości utrzymania w czystości. W paczce znajduje się 12 sztuk płytek ściennych marki Cersanit.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.20 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Calvano |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 25 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 25x40 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura calvano grey mat 25x40 cersanit
Nr kat. 100198776
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Płytki ścienne szare marki Cersanit z kolekcji Calvano prezentują ciekawy i subtelny wzór, który nadaje klasycznej płytce charakteru i wyrazistości. Model o długości 40 cm, szerokości 25 cm oraz grubości 8 mm jest wygodny oraz szybki w montażu. Glazurę wyróżnia duża połyskująca powierzchnia, która efektownie odbija światło, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także w łazienkach bez okna. Płytki ścienne przeznaczone są do kuchni i łazienki, dzięki wysokiej odporności na zabrudzenie oraz łatwości utrzymania w czystości. W paczce znajduje się 12 sztuk płytek ściennych marki Cersanit.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Motyw |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.20 m2 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Calvano |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 40 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 25 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Motyw |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 25x40 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


