glazura ballare wood mat structure rectified 29,8x74,8 arte
Nr kat. 100503196
opis produktu
Glazura Ballare wood mat structure rectified 29,8x74,8 Arte to płytka drewnopodobna, która została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, jak również estetyce wymagających przestrzeni. Prezentowany model w odcieniach ciemniejszego i jaśniejszego brązu charakteryzuje się wzorem kontrastujących pasków przypominających lamele. Płytka imitująca drewno stanowi doskonałe rozwiązanie dla miłośników stylu naturalnego, skandynawskiego, japandi oraz nowoczesnego. Wymiary powyższego wariantu sięgają 29,8 cm szerokości oraz 74,8 cm długości. Ceramiczny model o gładkiej i matowej powierzchni jest nie tylko odporny na trwałe zabrudzenia, ale także uderzenia, zarysowania, odpryski oraz odbarwienia. Płytka drewnopodobna do łazienki i kuchni wniesie wyjątkowy akcent estetyczny również do przedpokoju oraz salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.340 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Ballare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 74.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x75 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Glazura Ballare wood mat structure rectified 29,8x74,8 Arte to płytka drewnopodobna, która została zaprojektowana z myślą o funkcjonalności, jak również estetyce wymagających przestrzeni. Prezentowany model w odcieniach ciemniejszego i jaśniejszego brązu charakteryzuje się wzorem kontrastujących pasków przypominających lamele. Płytka imitująca drewno stanowi doskonałe rozwiązanie dla miłośników stylu naturalnego, skandynawskiego, japandi oraz nowoczesnego. Wymiary powyższego wariantu sięgają 29,8 cm szerokości oraz 74,8 cm długości. Ceramiczny model o gładkiej i matowej powierzchni jest nie tylko odporny na trwałe zabrudzenia, ale także uderzenia, zarysowania, odpryski oraz odbarwienia. Płytka drewnopodobna do łazienki i kuchni wniesie wyjątkowy akcent estetyczny również do przedpokoju oraz salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.340 |
| Dostawca: | Arte by Tubądzin |
| Kolekcja: | Ballare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 29.8 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 74.8 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x75 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Tubądzin Management Group Sp. z o.o CEDROWICE PARCELA 11 95-035 OZORKÓW POLSKA sprzedaz2@tubadzin.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura ballare wood mat structure rectified 29,8x74,8 arte
Nr kat. 100503196
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu








