glazura 20x20 monoblock kremowa opoczno
Nr kat. 100156734
opis produktu
Kremowe płytki w łazience lub kuchni rozjaśnią pomieszczenie i będą pasować zarówno do aranżacji klasycznych jak i nowoczesnych. Produkt marki Opoczno jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i na długi czas zachowa swój piękny wygląd. Matowe wykończenie oraz gładkość płytek przyczyniają się do odporności na zabrudzenia. Producent zapewnia gwarancję na 6 lat. Dodatkowo możesz stworzyć ciekawą kompozycję na ścianie łącząc kremowe płytki z innymi kolorami z serii MONOBLOCK.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Monokolorowe |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Monoblock |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Glazura |
| Długość: | 20 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 20 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 20x20 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kremowe płytki w łazience lub kuchni rozjaśnią pomieszczenie i będą pasować zarówno do aranżacji klasycznych jak i nowoczesnych. Produkt marki Opoczno jest wykonany z najwyższej jakości materiałów i na długi czas zachowa swój piękny wygląd. Matowe wykończenie oraz gładkość płytek przyczyniają się do odporności na zabrudzenia. Producent zapewnia gwarancję na 6 lat. Dodatkowo możesz stworzyć ciekawą kompozycję na ścianie łącząc kremowe płytki z innymi kolorami z serii MONOBLOCK.
Szczegóły Produktu
| Wzór: | Monokolorowe |
|---|---|
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Monoblock |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Typ produktu: | Glazura |
| Długość: | 20 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 20 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Nierektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Monokolorowe |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Rozmiar płyty: | Bardzo małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 20x20 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura 20x20 monoblock kremowa opoczno
Nr kat. 100156734
Przeglądaj inne z kolekcji





