gigant dark grey skirting rect 7,2x59,8
Nr kat. 100526652
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.60 m2 |
| Dostawca: | Cersanit |
| Kolekcja: | Gigant |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 59.8 cm |
| Szerokość: | 7.2 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 7,2X59,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.60 m2 |
| Dostawca: | Cersanit |
| Kolekcja: | Gigant |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 59.8 cm |
| Szerokość: | 7.2 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Powierzchnia: | Gładka |
| Grupa rozmiarowa: | 7,2X59,8 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gigant dark grey skirting rect 7,2x59,8
Nr kat. 100526652




