empoli słupek 2d14k/40/cargo grafit mat
Nr kat. 100245634
opis produktu
EMPOLI SLUPEK 2D14K/40/CARGO GRAFIT MAT to idealna propozycja do nowoczesnej kuchni. Świetnie współgra z innymi elementami systemu meblowego Empoli folia grafit mat. EMPOLI SLUPEK 2D14K/40/CARGO GRAFIT MAT to połączenie dwóch kolorów – grafitowego i białego. Posiada cichy domyk, jedną szufladę i pojedyncze drzwiczki. Wysokość produktu to 207 cm, głębokość to 56,5 cm a szerokość to 40 cm. Jego fronty powstały z MDFu foliowanego, a korpus z płyty laminowanej. Dzięki takiemu połączeniu materiałów mebel jest wyjątkowo trwały. Nie przyciąga do siebie kurzu. EMPOLI SLUPEK 2D14K/40/CARGO GRAFIT MAT jest przystosowany do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Empoli folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 56.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
EMPOLI SLUPEK 2D14K/40/CARGO GRAFIT MAT to idealna propozycja do nowoczesnej kuchni. Świetnie współgra z innymi elementami systemu meblowego Empoli folia grafit mat. EMPOLI SLUPEK 2D14K/40/CARGO GRAFIT MAT to połączenie dwóch kolorów – grafitowego i białego. Posiada cichy domyk, jedną szufladę i pojedyncze drzwiczki. Wysokość produktu to 207 cm, głębokość to 56,5 cm a szerokość to 40 cm. Jego fronty powstały z MDFu foliowanego, a korpus z płyty laminowanej. Dzięki takiemu połączeniu materiałów mebel jest wyjątkowo trwały. Nie przyciąga do siebie kurzu. EMPOLI SLUPEK 2D14K/40/CARGO GRAFIT MAT jest przystosowany do samodzielnego montażu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Empoli folia grafit mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Kolor: | Grafitowy |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 56.5 cm |
| Kolor frontu: | Grafitowy mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
empoli słupek 2d14k/40/cargo grafit mat
Nr kat. 100245634
Idealne AGD do tej kuchni






