dywan shaggy ideal shaggy grey 120x170 cm
Nr kat. 100556356
opis produktu
Dywan shaggy Ideal Shaggy grey 120x170 to model, który wprowadzi do wnętrza nie tylko walor estetyczny, ale także zapewnia niebywałą przyjemność użytkowania. Prezentowany dywan do salonu, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju mierzy 120x170 cm. Naturalny odcień dywanu szarego, jak również geometryczny wzór z efektem 3D, idealnie odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych oraz loft. Dywan tkany maszynowo powstał z trwałych i niezawodnych włókien polipropylenu oraz poliestru, który nadaje powierzchni subtelny połysk. Łatwa w utrzymaniu czystości propozycja dywanu shaggy nie ulega szkodliwemu działaniu wilgoci, a ponadto nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Struktura dywanu z polipropylenu oraz poliestru jest odporna na ścieranie oraz trwałe zabrudzenia. Ponadto wykazuje właściwości antystatyczne oraz termoizolacyjne.
Szczegóły Produktu
| Styl: | SKANDYNAWSKIE |
|---|---|
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 1850 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan shaggy Ideal Shaggy grey 120x170 to model, który wprowadzi do wnętrza nie tylko walor estetyczny, ale także zapewnia niebywałą przyjemność użytkowania. Prezentowany dywan do salonu, sypialni, gabinetu oraz przedpokoju mierzy 120x170 cm. Naturalny odcień dywanu szarego, jak również geometryczny wzór z efektem 3D, idealnie odnajdzie się w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych oraz loft. Dywan tkany maszynowo powstał z trwałych i niezawodnych włókien polipropylenu oraz poliestru, który nadaje powierzchni subtelny połysk. Łatwa w utrzymaniu czystości propozycja dywanu shaggy nie ulega szkodliwemu działaniu wilgoci, a ponadto nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Struktura dywanu z polipropylenu oraz poliestru jest odporna na ścieranie oraz trwałe zabrudzenia. Ponadto wykazuje właściwości antystatyczne oraz termoizolacyjne.
Szczegóły Produktu
| Styl: | SKANDYNAWSKIE |
|---|---|
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 30 mm |
| Waga całkowita: | 1850 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy ideal shaggy grey 120x170 cm
Nr kat. 100556356
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








