leftImage
Wyprzedaż -50%
Wielka wyprzedaż dywanów. Nawet do -50%. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DYWANY FUTRZANE

121 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany futrzane

Sztuczne futra zadomowiły się na dobre nie tylko w świecie mody. Motyw futra pojawia się ostatnio równie często w tekstyliach zdobiących nasze domy i mieszkania. Futrzane dywany to dekoracja, które może dobrze wyglądać zarówno w pełnym przepychu wnętrzu glamour, jak i w skromnym minimalistycznym salonie w stylu skandynawskim. Wiele zależy od tego, na jaki rozmiar, kolor i kształt futrzanego dywanu się zdecydujemy. Co więcej, cieńszy futrzany dywan możemy wykorzystać również jako narzutę na łóżko czy fotel.

Decydując się na dywany futrzane, musimy jednak pamiętać, że zwykle wymagają one nieco więcej uwagi w kwestiach pielęgnacji. Długie włosie i struktura futrzanego dywanu sprawia, że dosyć szybko zbiera się w nim kurz i roztocza. Musimy więc zadbać o regularne czyszczenie takich futrzanych dywanów i dywaników. Dużym ułatwieniem jest wybór dywanów futrzanych z poliestru lub akrylu. W razie poważniejszych zabrudzeń zdecydowanie łatwiej wyczyścić futrzany dywanik z takich syntetycznych materiałów niż na przykład naturalne owcze futro.

Dywaniki futrzane

Duże futrzane dywany nie zawsze będą praktycznym rozwiązaniem. W tej kategorii często dużo lepiej sprawdzą się niewielkich rozmiarów futrzane dywaniki. Taki dywanik futrzany w neutralnym, stonowanym kolorze będzie uniwersalnym dodatkiem pasującym zarówno do salonu, czy sypialni, jak i do łazienki. Dużą popularnością cieszą się dywaniki futrzane szare, beżowe, białe czy jasnobrązowe. Dodatki w takich kolorach można dopasować do naprawdę wielu różnych stylizacji. W sklepie internetowym Komfort dostępne są również futrzane dywaniki w bardziej intensywnych barwach. Futrzany dywanik w kolorze butelkowej zieleni lub w kolorze fioletowym możemy wykorzystać na przykład w aranżacjach w stylu glamour. Poza klasycznymi dywanikami prostokątnymi oferujemy również dywaniki futrzane okrągłe oraz tak popularne ostatnio dywaniki futrzane w kształcie zwierzęcej skóry. Taki zwierzęcy motyw może okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku wielu różnych mieszkaniowych stylizacji.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.