dywan nowoczesny quarry blue beige 240x300
Nr kat. 100202264
opis produktu
QUARRY 2 BLUE/BEIGE to model odpowiadający na współczesne trendy i przeznaczony do salonów, sypialni oraz jadalni w stylu industrialnym, skandynawskim oraz nowoczesnym. Model dywanu niebieskiego z dodatkiem beżu posiada prostokątny kształt oraz wymiary sięgające 240 cm szerokości oraz 300 cm długości. Ponadto dywan tkany maszynowo z mieszanki włókien syntetycznych - polipropylenowych oraz poliestrowych - zapewnia łatwość pielęgnacji, wytrzymałość widoczną przez długie lata eksploatacji, właściwości antystatyczne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne – zaplamienia, ścieranie, wgniecenia. Gwarancja na produkt wynosi 2 lata.
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany polipropylenowe
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany 250x350
Dywany niebieskie
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 239X300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
QUARRY 2 BLUE/BEIGE to model odpowiadający na współczesne trendy i przeznaczony do salonów, sypialni oraz jadalni w stylu industrialnym, skandynawskim oraz nowoczesnym. Model dywanu niebieskiego z dodatkiem beżu posiada prostokątny kształt oraz wymiary sięgające 240 cm szerokości oraz 300 cm długości. Ponadto dywan tkany maszynowo z mieszanki włókien syntetycznych - polipropylenowych oraz poliestrowych - zapewnia łatwość pielęgnacji, wytrzymałość widoczną przez długie lata eksploatacji, właściwości antystatyczne oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne – zaplamienia, ścieranie, wgniecenia. Gwarancja na produkt wynosi 2 lata.
Dywany
Kolekcje
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany prostokątne
Dywany polipropylenowe
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany 250x350
Dywany niebieskie
250 cm x 350 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 239X300 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny quarry blue beige 240x300
Nr kat. 100202264
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać

















