dywan nowoczesny medellin rost multi
Nr kat. 100188326
opis produktu
Twoje wnętrze potrzebuje szybkiej metamorfozy? Postaw na proste rozwiązanie i wybierz nowoczesny dywan MEDELLIN ROST MULTI w stylu loft. Będzie on świetnym uzupełnieniem Twojego salonu lub sypialni, dodając im niepowtarzalnego uroku. Ten wielokolorowy prostokąt o wymiarach 120 x 170 cm tkany jest maszynowo. Wyprodukowany jest z polipropylenu z wykorzystaniem technologii Heat Set Frise, dzięki której runo dywanu MEDELLIN ROST MULTI jest wysokie, gęste i bardzo miękkie. Produkt swoim wyglądem przypomina dywan z wełny. Jest łatwy w utrzymaniu czystości, a jego kolory są bardziej wyraziste. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Wykazuje właściwości antystatyczne i jest bezpieczny dla alergików.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Dywany heat set
Tak
Dywany kolorowe
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Twoje wnętrze potrzebuje szybkiej metamorfozy? Postaw na proste rozwiązanie i wybierz nowoczesny dywan MEDELLIN ROST MULTI w stylu loft. Będzie on świetnym uzupełnieniem Twojego salonu lub sypialni, dodając im niepowtarzalnego uroku. Ten wielokolorowy prostokąt o wymiarach 120 x 170 cm tkany jest maszynowo. Wyprodukowany jest z polipropylenu z wykorzystaniem technologii Heat Set Frise, dzięki której runo dywanu MEDELLIN ROST MULTI jest wysokie, gęste i bardzo miękkie. Produkt swoim wyglądem przypomina dywan z wełny. Jest łatwy w utrzymaniu czystości, a jego kolory są bardziej wyraziste. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na ścieranie. Wykazuje właściwości antystatyczne i jest bezpieczny dla alergików.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Dywany heat set
Tak
Dywany kolorowe
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 120X170 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny medellin rost multi
Nr kat. 100188326
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać

















