dywan nowoczesny holi blue 170x240 cm
Nr kat. 100470458
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY HOLI BLUE to dywan niebieski w intensywnym, głębokim i przyciągającym uwagę odcieniu kobaltowym. Powyższy model o wymiarach 170 x 240 cm charakteryzuje melanżowa i niejednorodna struktura, która podkreśla naturalność zastosowanych włókien. Dywan tkany ręcznie zachwyca precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Model ekologiczny, który powstał z poszanowaniem środowiska naturalnego, potwierdza certyfikat. Prezentowany dywan wełniany zapewnia ciepłe, miękkie i sprężyste runo, które doskonale izoluje dźwięki, poprawiając akustykę w pomieszczeniu. Ponadto dywany wełniane stanowią naturalny stabilizator poziomu wilgotności powietrza we wnętrzu.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany niebieskie
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Do salonu
Tkane ręcznie
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Theo Keller
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 170x240 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY HOLI BLUE to dywan niebieski w intensywnym, głębokim i przyciągającym uwagę odcieniu kobaltowym. Powyższy model o wymiarach 170 x 240 cm charakteryzuje melanżowa i niejednorodna struktura, która podkreśla naturalność zastosowanych włókien. Dywan tkany ręcznie zachwyca precyzją wykonania widoczną w każdym detalu. Model ekologiczny, który powstał z poszanowaniem środowiska naturalnego, potwierdza certyfikat. Prezentowany dywan wełniany zapewnia ciepłe, miękkie i sprężyste runo, które doskonale izoluje dźwięki, poprawiając akustykę w pomieszczeniu. Ponadto dywany wełniane stanowią naturalny stabilizator poziomu wilgotności powietrza we wnętrzu.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Outlet
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany niebieskie
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Do salonu
Tkane ręcznie
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Theo Keller
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 170x240 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny holi blue 170x240 cm
Nr kat. 100470458
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










