dywan nowoczesny holi blue 70x140
Nr kat. 100470455
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY HOLI BLUE to dywan tkany ręcznie, który został objęty certyfikatem produktu ekologicznego. Prezentowany dywan niebieski w odcieniu wyrazistego i efektownego kobaltu mierzy 70 x 140 cm. Wykonany z naturalnych włókien wełny, gwarantuje wysoką jakość, trwałość oraz przyjemność codziennego użytkowania. Dywan wełniany posiada ciepłą i miękką strukturę runa, którego wysokość sięga 13 mm. Model o właściwościach trudnopalnych nie ulega odkształceniom ani blaknięciu, zachowując swoją oryginalną kolorystykę niezależnie od czynników mechanicznych. Ponadto dywany wełniane skutecznie tłumią akustykę wnętrza oraz regulują poziom wilgotności powietrza, tworząc w pomieszczeniu optymalny mikroklimat.
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany niebieskie
Dywany wełniane
80 cm x 150 cm
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Theo Keller
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 70x140 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY HOLI BLUE to dywan tkany ręcznie, który został objęty certyfikatem produktu ekologicznego. Prezentowany dywan niebieski w odcieniu wyrazistego i efektownego kobaltu mierzy 70 x 140 cm. Wykonany z naturalnych włókien wełny, gwarantuje wysoką jakość, trwałość oraz przyjemność codziennego użytkowania. Dywan wełniany posiada ciepłą i miękką strukturę runa, którego wysokość sięga 13 mm. Model o właściwościach trudnopalnych nie ulega odkształceniom ani blaknięciu, zachowując swoją oryginalną kolorystykę niezależnie od czynników mechanicznych. Ponadto dywany wełniane skutecznie tłumią akustykę wnętrza oraz regulują poziom wilgotności powietrza, tworząc w pomieszczeniu optymalny mikroklimat.
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany niebieskie
Dywany wełniane
80 cm x 150 cm
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Theo Keller
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 70x140 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny holi blue 70x140
Nr kat. 100470455
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










