dywan nowoczesny holi blue 60x90
Nr kat. 100470454
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY HOLI BLUE to dywan niebieski utrzymany w intensywnym i nietuzinkowym odcieniu kobaltu. Powyższy model wniesie do wnętrza nie tylko wysoką jakość i komfort użytkowania, ale także wyrazisty akcent kolorystyczny. Model tkany ręcznie dostępny jest w licznych rozmiarach – prezentowany wariant mierzy 60 x 90 cm. Produkt powstał z naturalnych włókien wełny, które cechują się umiejętnością regulacji poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu, a także służą wyciszeniu wnętrza. Miękkie, ciepłe, sprężyste i odporne na odkształcenia, zapewniają codzienny komfort użytkowania. Produkt objęty dwuletnią gwarancją wykazuje właściwości trudnopalne.
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
80 cm x 150 cm
Dywany niebieskie
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Theo Keller
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 60X90 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY HOLI BLUE to dywan niebieski utrzymany w intensywnym i nietuzinkowym odcieniu kobaltu. Powyższy model wniesie do wnętrza nie tylko wysoką jakość i komfort użytkowania, ale także wyrazisty akcent kolorystyczny. Model tkany ręcznie dostępny jest w licznych rozmiarach – prezentowany wariant mierzy 60 x 90 cm. Produkt powstał z naturalnych włókien wełny, które cechują się umiejętnością regulacji poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu, a także służą wyciszeniu wnętrza. Miękkie, ciepłe, sprężyste i odporne na odkształcenia, zapewniają codzienny komfort użytkowania. Produkt objęty dwuletnią gwarancją wykazuje właściwości trudnopalne.
Dywany
Kolekcje
Dywany 80x150
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
80 cm x 150 cm
Dywany niebieskie
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Theo Keller
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 60X90 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny holi blue 60x90
Nr kat. 100470454
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










