dywan nowoczesny hadj uni bergamo blanc 90x160 cm
Nr kat. 100595725
opis produktu
Dywan nowoczesny Hadj uni bergamo blanc 90x160 cm to połączenie prostej formy z naturalnym komfortem, zaprojektowane z myślą o współczesnych wnętrzach. Model znakomicie sprawdza się w salonie lub sypialni, gdzie ważna jest równowaga między estetyką a funkcjonalnością. Jego jednolity, gładki wzór w stonowanym kolorze ecru nadaje przestrzeni lekkości i wizualnie ją rozjaśnia. Dywan ma prostokątny kształt o wymiarach 90 x 160 cm, wykonany ręcznie z wełny wyróżnia się gęstym, miękkim i ciepłym runem, może być bezpiecznie użytkowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Prezentowany model to ekologiczny produkt marki Theo Keller, którego jakość i odpowiedzialny proces wytworzenia potwierdza certyfikat.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 20 mm |
| Waga całkowita: | 4200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 90x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Ręcznie wiązane |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan nowoczesny Hadj uni bergamo blanc 90x160 cm to połączenie prostej formy z naturalnym komfortem, zaprojektowane z myślą o współczesnych wnętrzach. Model znakomicie sprawdza się w salonie lub sypialni, gdzie ważna jest równowaga między estetyką a funkcjonalnością. Jego jednolity, gładki wzór w stonowanym kolorze ecru nadaje przestrzeni lekkości i wizualnie ją rozjaśnia. Dywan ma prostokątny kształt o wymiarach 90 x 160 cm, wykonany ręcznie z wełny wyróżnia się gęstym, miękkim i ciepłym runem, może być bezpiecznie użytkowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Prezentowany model to ekologiczny produkt marki Theo Keller, którego jakość i odpowiedzialny proces wytworzenia potwierdza certyfikat.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 20 mm |
| Waga całkowita: | 4200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 90x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Ręcznie wiązane |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny hadj uni bergamo blanc 90x160 cm
Nr kat. 100595725
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie










