dywan nowoczesny hadj uni bergamo blanc 60x120 cm
Nr kat. 100595717
opis produktu
Dywan nowoczesny Hadj uni bergamo blanc 60x120 cm to propozycja dla osób, które cenią we wnętrzu spokojną elegancję i naturalne materiały. Ten subtelny dodatek wprowadza do aranżacji poczucie harmonii i przytulności. Jego gładki wzór oraz delikatny odcień ecru doskonale odnajdują się zarówno w salonie, jak i w sypialni, podkreślając charakter współczesnych, minimalistycznych wnętrz. Model ma prostokątny format o wymiarach 60 x 120 cm, ręczne wiązanie z naturalnej wełny gwarantuje jego trwałość oraz gęste, miękkie i przyjemne runo, które zapewnia komfort na co dzień. Dywan nadaje się do stosowania na podłożu z ogrzewaniem podłogowym, a jako produkt ekologiczny marki Theo Keller ma certyfikat potwierdzający wysoką jakość wykonania oraz dbałość o środowisko.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 20 mm |
| Waga całkowita: | 4200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 60x120 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Ręcznie wiązane |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan nowoczesny Hadj uni bergamo blanc 60x120 cm to propozycja dla osób, które cenią we wnętrzu spokojną elegancję i naturalne materiały. Ten subtelny dodatek wprowadza do aranżacji poczucie harmonii i przytulności. Jego gładki wzór oraz delikatny odcień ecru doskonale odnajdują się zarówno w salonie, jak i w sypialni, podkreślając charakter współczesnych, minimalistycznych wnętrz. Model ma prostokątny format o wymiarach 60 x 120 cm, ręczne wiązanie z naturalnej wełny gwarantuje jego trwałość oraz gęste, miękkie i przyjemne runo, które zapewnia komfort na co dzień. Dywan nadaje się do stosowania na podłożu z ogrzewaniem podłogowym, a jako produkt ekologiczny marki Theo Keller ma certyfikat potwierdzający wysoką jakość wykonania oraz dbałość o środowisko.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 20 mm |
| Waga całkowita: | 4200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 60x120 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Ręcznie wiązane |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny hadj uni bergamo blanc 60x120 cm
Nr kat. 100595717
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie










