dywan nowoczesny elio abstract 160x230 cm
Nr kat. 100440161
opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
JAPANDI
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Polipropylen
Szare
Wielokolorowe
Geometryczny
ELIO
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
JAPANDI
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
NOWOCZESNE
SKANDYNAWSKIE
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Komfort
Polipropylen
Szare
Wielokolorowe
Geometryczny
ELIO
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | ELIO |
| Efekt dekoracyjny: | Tak |
| Dla robotów odkurzajacych: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 50% Polipropylen / 50% Politereftalan etylenu |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 14 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny elio abstract 160x230 cm
Nr kat. 100440161
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









