dywan nowoczesny crysta diamond grey
Nr kat. 100087233
opis produktu
Co zrobić, jeśli jesteś właścicielem wnętrza utrzymanego w duchu skandynawskim i chcesz wzmocnić jego subtelny klimat, lecz masz już dosyć czerni i bieli? Zazwyczaj można usłyszeć, że w patowych sytuacjach najlepiej postawić na kompromis. W tym przypadku mowa naturalnie o barwie szarej. Jeszcze lepiej, gdy wybierzesz w tym kolorze praktyczny dodatek, taki jak DYWAN CRYSTA DIAMOND GREY-C 190X280. Surowiec, z którego został wykonany to komfortowa wełna sprawiająca, że w przypadku tej wykładziny dywanowej można mówić jedynie o uczuciu ciepła i przyjemności dotyku. Rozsądną decyzją będzie położenie go w salonie czy biurze, o czym możesz sam się przekonać stawiając na wybór dywanu CRYSTA DIAMOND!
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany do salonu
RĘCZNIE TKANE
Dywany plecione
Dywany 200x300
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Dywany szare
Do salonu
Tkane ręcznie
Plecione
Do sypialni
Komfort
Wełna
Dywany rustykalne
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Dywany boho
Dywany indyjskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Boho
Indyjski
Rustykalny
Szczegóły Produktu
| Kolekcje: | RĘCZNIE TKANE |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 60% Wełna / 40% Wiskoza |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 5 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190x280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: |
|
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Co zrobić, jeśli jesteś właścicielem wnętrza utrzymanego w duchu skandynawskim i chcesz wzmocnić jego subtelny klimat, lecz masz już dosyć czerni i bieli? Zazwyczaj można usłyszeć, że w patowych sytuacjach najlepiej postawić na kompromis. W tym przypadku mowa naturalnie o barwie szarej. Jeszcze lepiej, gdy wybierzesz w tym kolorze praktyczny dodatek, taki jak DYWAN CRYSTA DIAMOND GREY-C 190X280. Surowiec, z którego został wykonany to komfortowa wełna sprawiająca, że w przypadku tej wykładziny dywanowej można mówić jedynie o uczuciu ciepła i przyjemności dotyku. Rozsądną decyzją będzie położenie go w salonie czy biurze, o czym możesz sam się przekonać stawiając na wybór dywanu CRYSTA DIAMOND!
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany do salonu
RĘCZNIE TKANE
Dywany plecione
Dywany 200x300
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Dywany szare
Do salonu
Tkane ręcznie
Plecione
Do sypialni
Komfort
Wełna
Dywany rustykalne
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Dywany boho
Dywany indyjskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Boho
Indyjski
Rustykalny
Szczegóły Produktu
| Kolekcje: | RĘCZNIE TKANE |
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 60% Wełna / 40% Wiskoza |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szare |
| Wysokość runa: | 5 mm |
| Waga całkowita: | 2500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190x280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: |
|
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny crysta diamond grey
Nr kat. 100087233
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









