dywan nowoczesny cosima 116 red multi 190x280
Nr kat. 100473682
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany Gino Falcone
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany 200x300
Dywany z poliesteru
Dywany czerwone
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Dywany do pokoju młodzieżowego
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany młodzieżowe
Gino Falcone
Do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Czerwone
Wielokolorowe
Abstrakcyjny
Loft
Industrialny
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Poliester / 30% Bawełna |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190x280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do sypialni
Dywany Gino Falcone
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany 200x300
Dywany z poliesteru
Dywany czerwone
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Dywany do pokoju młodzieżowego
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany młodzieżowe
Gino Falcone
Do sypialni
Do pokoju dziecięcego
Do pokoju młodzieżowego
Poliester
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Czerwone
Wielokolorowe
Abstrakcyjny
Loft
Industrialny
Młodzieżowy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Poliester / 30% Bawełna |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 190x280 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny cosima 116 red multi 190x280
Nr kat. 100473682
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać


