dywan nowoczesny cosima 116 red multi 130x190
Nr kat. 100473678
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany Gino Falcone
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany z poliesteru
Dywany czerwone
Dywany do pokoju młodzieżowego
Dywany młodzieżowe
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Abstrakcyjny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Poliester / 30% Bawełna |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 130x190 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany Gino Falcone
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Dywany kolorowe
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany z poliesteru
Dywany czerwone
Dywany do pokoju młodzieżowego
Dywany młodzieżowe
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Abstrakcyjny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 70% Poliester / 30% Bawełna |
| Marka: | Gino Falcone |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 3 mm |
| Waga całkowita: | 1500 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 130x190 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny cosima 116 red multi 130x190
Nr kat. 100473678
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać


