dywan nowoczesny calvin klein scuptular ivory 160x221
Nr kat. 100317802
opis produktu
Nowoczesny dywan CALVIN KLEIN SCULPTURAL IVORY wyróżnia się zróżnicowaną fakturą i kolorystyką, które tworzą interesujący wzór industrialny. Dywan ma prostokątny kształt o wymiarach 160 x 221 cm. Tkany jest ręcznie i został wykonany z wełny. Jego miękkie runo raczej nie ulega odkształceniom i jest stosunkowo odporne na zabrudzenia. Charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Pozwala na utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza, chłonąc jej nadmiar, którą oddaje w porze suchej. Ma właściwości antystatyczne, termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne, a jego oryginalne kolory długo pozostają wyraziste. Dywan CALVIN KLEIN SCULPTURAL IVORY może być stosowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym i objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany ecru
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany Calvin Klein
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
170 cm x 240 cm
Calvin Klein
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Ecru
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 4200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.21 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny dywan CALVIN KLEIN SCULPTURAL IVORY wyróżnia się zróżnicowaną fakturą i kolorystyką, które tworzą interesujący wzór industrialny. Dywan ma prostokątny kształt o wymiarach 160 x 221 cm. Tkany jest ręcznie i został wykonany z wełny. Jego miękkie runo raczej nie ulega odkształceniom i jest stosunkowo odporne na zabrudzenia. Charakteryzuje się wytrzymałością i odpornością na ścieranie. Pozwala na utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza, chłonąc jej nadmiar, którą oddaje w porze suchej. Ma właściwości antystatyczne, termoizolacyjne oraz dźwiękochłonne, a jego oryginalne kolory długo pozostają wyraziste. Dywan CALVIN KLEIN SCULPTURAL IVORY może być stosowany na podłożu z ogrzewaniem podłogowym i objęty jest dwuletnią gwarancją producenta. Dostępny jest tylko w Sklepach Komfort.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany ecru
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany Calvin Klein
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
170 cm x 240 cm
Calvin Klein
Prostokąt
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Ecru
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 4200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.21 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny calvin klein scuptular ivory 160x221
Nr kat. 100317802
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







