dywan nowoczesny calvin klein sculptural ivory 259x351 cm
Nr kat. 100313635
opis produktu
DYWAN CALVIN KLEIN CK009 SCULPTURAL SCL01 IVORY to dywan écru wzbogacony odcieniami beżu. Model o wymiarach 259 x 351 cm sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Dywan nowoczesny dedykowany jest także aranżacjom loft, skandynawskim i eklektycznym. Prezentowany model tkany ręcznie wniesie do wnętrza nieszablonowy deseń oraz naturalność. Ciepły i miękki dywan wełniany jest wysoce odporne na przebarwienia, odkształcenia i ścieranie. To doskonały wybór, który skutecznie wycisza wnętrza, a ponadto gwarantuje termoizolację. Dywany wełniane wyróżniają się zdolnością regulacji poziomu wilgotności powietrza – absorbując jej nadmiar oraz oddając, gdy robi się sucho.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany ecru
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany beżowe
Dywany Calvin Klein
Dywany 250x350
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
250 cm x 350 cm
Calvin Klein
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Ecru
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 4200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 259X351 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN CALVIN KLEIN CK009 SCULPTURAL SCL01 IVORY to dywan écru wzbogacony odcieniami beżu. Model o wymiarach 259 x 351 cm sprawdzi się w roli dywanu do salonu oraz sypialni. Dywan nowoczesny dedykowany jest także aranżacjom loft, skandynawskim i eklektycznym. Prezentowany model tkany ręcznie wniesie do wnętrza nieszablonowy deseń oraz naturalność. Ciepły i miękki dywan wełniany jest wysoce odporne na przebarwienia, odkształcenia i ścieranie. To doskonały wybór, który skutecznie wycisza wnętrza, a ponadto gwarantuje termoizolację. Dywany wełniane wyróżniają się zdolnością regulacji poziomu wilgotności powietrza – absorbując jej nadmiar oraz oddając, gdy robi się sucho.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany ecru
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany beżowe
Dywany Calvin Klein
Dywany 250x350
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
250 cm x 350 cm
Calvin Klein
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Beżowe
Ecru
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 6 mm |
| Waga całkowita: | 4200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 259X351 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny calvin klein sculptural ivory 259x351 cm
Nr kat. 100313635
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







