dywan nowoczesny calvin klein infinity ifn03 ivory grey 183x274 cm
Nr kat. 100429640
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY CALVIN KLEIN INFINITY IVORY GREY to propozycja, która idealnie dopełni surowy i artystyczny charakter aranżacji loft, industrialnych oraz nowoczesnych. Powierzchnia dywanu do salonu i sypialni prezentuje abstrakcyjny deseń o nieregularnej formie, która pozwoli wykreować w pomieszczeniu unikalny wystrój. Kolorystyka powyższego modelu bazuje na naturalnych i spokojnych odcieniach szarości, beżu oraz granatu. Wymiary dywanu tkanego maszynowo wynoszą 183 x 274 cm. Model wykonany z polipropylenu oraz poliestru gwarantuje trwałość, wygodę użytkowania oraz odporność na czynniki mechaniczne. Charakterystyczny dla zastosowanych włókien połysk nadaje powierzchni eleganckie wykończenie. Runo dywanu Calvin Klein nie przyciąga kurzu, znakomicie przewodzi ciepło, a ponadto nie ulega trwałym zabrudzeniom.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany Calvin Klein
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Calvin Klein
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Polipropylen
Dywany glamour
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Loft
Industrialny
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 66% Polipropylen / 34% Poliester |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 183X274 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY CALVIN KLEIN INFINITY IVORY GREY to propozycja, która idealnie dopełni surowy i artystyczny charakter aranżacji loft, industrialnych oraz nowoczesnych. Powierzchnia dywanu do salonu i sypialni prezentuje abstrakcyjny deseń o nieregularnej formie, która pozwoli wykreować w pomieszczeniu unikalny wystrój. Kolorystyka powyższego modelu bazuje na naturalnych i spokojnych odcieniach szarości, beżu oraz granatu. Wymiary dywanu tkanego maszynowo wynoszą 183 x 274 cm. Model wykonany z polipropylenu oraz poliestru gwarantuje trwałość, wygodę użytkowania oraz odporność na czynniki mechaniczne. Charakterystyczny dla zastosowanych włókien połysk nadaje powierzchni eleganckie wykończenie. Runo dywanu Calvin Klein nie przyciąga kurzu, znakomicie przewodzi ciepło, a ponadto nie ulega trwałym zabrudzeniom.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Outlet
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany Calvin Klein
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Calvin Klein
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Polipropylen
Dywany glamour
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Beżowe
Loft
Industrialny
Glamour
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 66% Polipropylen / 34% Poliester |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 7 mm |
| Waga całkowita: | 2200 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 183X274 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny calvin klein infinity ifn03 ivory grey 183x274 cm
Nr kat. 100429640
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







