dywan nowoczesny brushstrokes draco cream grey 274x366 cm
Nr kat. 100408204
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY BRUSHSTROKES DRACO CREAM GREY to propozycja utrzymana w łagodnych odcieniach écru, beżu oraz szarości. Model dedykowany jest aranżacjom nowoczesnym, loft oraz eklektycznym. Powyższy model charakteryzuje dynamiczny wzór, który przypomina strukturę kamienia. Wymiary prezentowanego dywanu wynoszą 274 x 366 cm. Dywan tkany maszynowo z włókien polipropylenu oraz poliestru charakteryzuje się naturalnym wyglądem, dzięki miękkim i sprężystym włóknom. Runo powyższego dywanu nie ulega blaknięciu ani uszkodzeniom mechanicznym w postaci udeptywania oraz tarcia. Dywan polipropylenowy z dodatkiem poliestru nie przyciąga kurzu i nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów, wykazując właściwości antystatyczne.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany beżowe
Dywany inne rozmiary
Prostokąt
Tkane maszynowo
Inne
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Polipropylen
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Beżowe
Ecru
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1570 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 274X366 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN NOWOCZESNY BRUSHSTROKES DRACO CREAM GREY to propozycja utrzymana w łagodnych odcieniach écru, beżu oraz szarości. Model dedykowany jest aranżacjom nowoczesnym, loft oraz eklektycznym. Powyższy model charakteryzuje dynamiczny wzór, który przypomina strukturę kamienia. Wymiary prezentowanego dywanu wynoszą 274 x 366 cm. Dywan tkany maszynowo z włókien polipropylenu oraz poliestru charakteryzuje się naturalnym wyglądem, dzięki miękkim i sprężystym włóknom. Runo powyższego dywanu nie ulega blaknięciu ani uszkodzeniom mechanicznym w postaci udeptywania oraz tarcia. Dywan polipropylenowy z dodatkiem poliestru nie przyciąga kurzu i nie sprzyja rozwojowi drobnoustrojów, wykazując właściwości antystatyczne.
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany ecru
Dywany do salonu
Dywany polipropylenowe
Dywany beżowe
Dywany inne rozmiary
Prostokąt
Tkane maszynowo
Inne
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Polipropylen
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Beżowe
Ecru
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 80% Polipropylen / 20% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 1570 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 274X366 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny brushstrokes draco cream grey 274x366 cm
Nr kat. 100408204
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









