dywan nowoczesny artist art 503 multi
Nr kat. 100261057
opis produktu
DYWAN ARTIST ART 503 MULTI to nowoczesny dywan grafitowy wzbogacony o żywe i ciepłe odcienie żółci, beżu, niebieskiego oraz różu. Model o wymiarach 160 x 230 cm prezentuje nieregularne, abstrakcyjne i nieszablonowe wzornictwo, które wprowadzi do wnętrza wyjątkowy walor wizualny. Dywan poliestrowy jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne – takie jak przebarwienia, wgniecenia, zabrudzenia czy odkształcenia. Ponadto model wyróżnia się charakterystycznym dla włókien poliestrowych połyskiem, który nadaje powierzchni luksusowego wyglądu. Dywan tkany maszynowo nie elektryzuje się, dzięki czemu nie przyciąga kurzu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 1600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN ARTIST ART 503 MULTI to nowoczesny dywan grafitowy wzbogacony o żywe i ciepłe odcienie żółci, beżu, niebieskiego oraz różu. Model o wymiarach 160 x 230 cm prezentuje nieregularne, abstrakcyjne i nieszablonowe wzornictwo, które wprowadzi do wnętrza wyjątkowy walor wizualny. Dywan poliestrowy jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne – takie jak przebarwienia, wgniecenia, zabrudzenia czy odkształcenia. Ponadto model wyróżnia się charakterystycznym dla włókien poliestrowych połyskiem, który nadaje powierzchni luksusowego wyglądu. Dywan tkany maszynowo nie elektryzuje się, dzięki czemu nie przyciąga kurzu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 1600 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 1.60 x 2.30 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny artist art 503 multi
Nr kat. 100261057
Pamiętaj o



