dywan nowoczesny alpen uni blue 90x160 cm
Nr kat. 100533175
opis produktu
Dywan Nowoczesny Alpen Uni Blue 90x160 Cm to subtelne wykończenie podłogi, które wprowadza do wnętrza ponadczasową elegancję, doskonale odnajdując się w nowoczesnych oraz klasycznych przestrzeniach. Przeznaczony do salonu i sypialni, zachwyca gładkim wzorem oraz niebieskim kolorem, który podkreśla charakter pomieszczenia i sprzyja relaksowi. Model ma prostokątny kształt o wymiarach 90 x 160 cm, tkany ręcznie z naturalnej wełny wyróżnia się ciepłym, miękkim runem, zapewniającym wysoki komfort użytkowania. Materiał jest odporny na wgniecenia od kółek mebli oraz przystosowany do podłoża z ogrzewaniem podłogowym. Ekologiczne wykonanie produktu oraz potwierdzona certyfikatem jakość czynią go świetnym wyborem do stylowego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Styl: | NOWOCZESNE |
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 90x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Dywan Nowoczesny Alpen Uni Blue 90x160 Cm to subtelne wykończenie podłogi, które wprowadza do wnętrza ponadczasową elegancję, doskonale odnajdując się w nowoczesnych oraz klasycznych przestrzeniach. Przeznaczony do salonu i sypialni, zachwyca gładkim wzorem oraz niebieskim kolorem, który podkreśla charakter pomieszczenia i sprzyja relaksowi. Model ma prostokątny kształt o wymiarach 90 x 160 cm, tkany ręcznie z naturalnej wełny wyróżnia się ciepłym, miękkim runem, zapewniającym wysoki komfort użytkowania. Materiał jest odporny na wgniecenia od kółek mebli oraz przystosowany do podłoża z ogrzewaniem podłogowym. Ekologiczne wykonanie produktu oraz potwierdzona certyfikatem jakość czynią go świetnym wyborem do stylowego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Styl: | NOWOCZESNE |
|---|---|
| Odporne na kółka: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 2100 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 90x160 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny alpen uni blue 90x160 cm
Nr kat. 100533175
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








