dywan nowoczesny dixie circle beige
Nr kat. 100402275
Dywany
Kolekcje
Dywany ecru
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany okrągłe
Dywany heat set
Dywany inne rozmiary
Dywany do pokoju młodzieżowego
Inne
Tkane maszynowo
Koło
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Do pokoju młodzieżowego
Szare
Beżowe
Ecru
Geometryczny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2150 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | Koło 133 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Koło |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany ecru
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany nowoczesne
Dywany tkane maszynowo
Dywany beżowe
Dywany do salonu
Dywany okrągłe
Dywany heat set
Dywany inne rozmiary
Dywany do pokoju młodzieżowego
Inne
Tkane maszynowo
Koło
Dywany wzór geometryczny
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Do pokoju młodzieżowego
Szare
Beżowe
Ecru
Geometryczny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 10 mm |
| Waga całkowita: | 2150 g/m2 |
| Wzór: | Geometryczny |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | Koło 133 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Koło |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny dixie circle beige
Nr kat. 100402275
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






