DIAMOND TORICO
1/6

opis produktu

Dywan prezentujący wspaniały wzór boho to Diamond Trico. Ten utkany maszynowo prostokąt łączy w sobie wiele kolorów. Szczególnie wyróżniają się na nim barwy szara, zielona oraz granatowa. Produkt został utrzymany w industrialnym stylu, a więc Twój salon będzie pięknie się prezentował. Jego wymiary to 2 x 2,90 m. Produkt został utkany maszynowo z polipropylenu Heat Set Frise. Posiada właściwości antystatyczne, więc nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Nie rozwijają się w nim roztocza oraz bakterie. Jest bardzo trwały. Dywan Diamond Torico nie traci kolorów pod wpływem prania czy promieni UV.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Nowoczesne
Materiał:100% Polipropylen Heat Set Frise
Gwarancja:2 lata
Kolor:
  • Zielone
  • Szare
  • Wielokolorowe
  • Granatowe
Wysokość runa:13 mm
Waga całkowita:3000 g/m2
Wzór:
  • Industrialny
  • Loft
  • Boho
Dostępny tylko w Komfort:TAK
Rozmiar:2 x 2.90 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:Do salonu
Ogrzewanie podłogowe:Tak

Opinie

diamond torico

Nr kat. 100219409

899 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.