deska lita lareco dąb kredowy natur olej 1-lamelowy 15x130x300-1200 mm
Nr kat. 100413734
opis produktu
Deska lita Lareco dąb kredowy natur olej 1-lamelowy 15x130x300-1200 mm to propozycja, która została stworzona z myślą o naturalnych i nowoczesnych aranżacjach salonów, sypialni, kuchni oraz korytarzy. Prezentowana deska podłogowa dębowa wyróżnia się jasnym odcieniem łagodnego beżu, który służy rozjaśnieniu pomieszczenia. Struktura usłojenia wprowadza do wnętrza urok natury, który dodatkowo potęguje powierzchnia pokryta olejowoskiem. Wysokiej jakości deska lita stanowi znakomite rozwiązanie dla miłośników ekologicznych i ponadczasowych rozwiązań. Produkt marki Lareco powstał z jednego gatunku drewna, zapewniając trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne w postaci odkształceń i zarysowań. Model z V-fugą mocowany jest do podłoża z pomocą kleju w systemie pióro-wpust.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Lita |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Olejowosk |
| Opór cieplny: | 0.093 m² K/W |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Jasne Klasyczne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 15 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
Lareco Sp. z o.o. TADEUSZAKOŚCIUSZKI 69 17-300 SIEMIATYCZE POLSKA bezpieczenstwo@lareco.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deska lita Lareco dąb kredowy natur olej 1-lamelowy 15x130x300-1200 mm to propozycja, która została stworzona z myślą o naturalnych i nowoczesnych aranżacjach salonów, sypialni, kuchni oraz korytarzy. Prezentowana deska podłogowa dębowa wyróżnia się jasnym odcieniem łagodnego beżu, który służy rozjaśnieniu pomieszczenia. Struktura usłojenia wprowadza do wnętrza urok natury, który dodatkowo potęguje powierzchnia pokryta olejowoskiem. Wysokiej jakości deska lita stanowi znakomite rozwiązanie dla miłośników ekologicznych i ponadczasowych rozwiązań. Produkt marki Lareco powstał z jednego gatunku drewna, zapewniając trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne w postaci odkształceń i zarysowań. Model z V-fugą mocowany jest do podłoża z pomocą kleju w systemie pióro-wpust.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Lita |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Olejowosk |
| Opór cieplny: | 0.093 m² K/W |
| Dostawca: | Lareco |
| Tonacja/barwa: | Jasne Klasyczne |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Pióro-wpust (klejenie) |
| Grubość: | 15 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 15 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
Lareco Sp. z o.o. TADEUSZAKOŚCIUSZKI 69 17-300 SIEMIATYCZE POLSKA bezpieczenstwo@lareco.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska lita lareco dąb kredowy natur olej 1-lamelowy 15x130x300-1200 mm
Nr kat. 100413734
Pamiętaj o






