deska kronospan dąb cream 0350 lakier matowy 1-lamelowy 4v-fuga 8,5x244x1387
Nr kat. 100562962
opis produktu
Deska Kronospan dąb cream 0350 lakier matowy 1-lamelowy 4v-fuga 8,5x244x1387 to znakomitej jakości deska podłogowa fornirowana, która stanowi idealne rozwiązanie do salonu, sypialni, kuchni oraz przedpokoju. Prezentowany wariant utrzymany jest naturalnych odcieniach jaśniejszego kremu i ciemniejszego brązu, zapewniając przestrzeni wyjątkowo naturalny efekt wizualny. Model o bogatej strukturze usłojenia pokrywa ultramatowy lakier. Powierzchnia deski podłogowej dębowej jest wysoce odporna na zarysowania oraz odkształcenia. Model o właściwościach izolujących dźwięki oraz przewodzących ciepło pozwala stworzyć w pomieszczeniu cichą i przytulną atmosferę. Boki deski podłogowej Krono Original poddane zostały frezowaniu z czterech stron, zwracając uwagę na dbałość wykonania widoczną w każdym detalu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Fornirowana |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier ultramatowy |
| Dostawca: | Krono Original |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Grubość: | 8.5 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 0.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Nowość: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Deska Kronospan dąb cream 0350 lakier matowy 1-lamelowy 4v-fuga 8,5x244x1387 to znakomitej jakości deska podłogowa fornirowana, która stanowi idealne rozwiązanie do salonu, sypialni, kuchni oraz przedpokoju. Prezentowany wariant utrzymany jest naturalnych odcieniach jaśniejszego kremu i ciemniejszego brązu, zapewniając przestrzeni wyjątkowo naturalny efekt wizualny. Model o bogatej strukturze usłojenia pokrywa ultramatowy lakier. Powierzchnia deski podłogowej dębowej jest wysoce odporna na zarysowania oraz odkształcenia. Model o właściwościach izolujących dźwięki oraz przewodzących ciepło pozwala stworzyć w pomieszczeniu cichą i przytulną atmosferę. Boki deski podłogowej Krono Original poddane zostały frezowaniu z czterech stron, zwracając uwagę na dbałość wykonania widoczną w każdym detalu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Fornirowana |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Lakier ultramatowy |
| Dostawca: | Krono Original |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 20 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Grubość: | 8.5 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 0.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Nowość: | Tak |
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska kronospan dąb cream 0350 lakier matowy 1-lamelowy 4v-fuga 8,5x244x1387
Nr kat. 100562962
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Wybrane dla Ciebie





