deska habitat dąb village (37107aekf0kw180)
Nr kat. 100136043
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Deska podłogowa fornirowana Habitat Dąb Village to model marki Kahrs. Impregnowana olejem utwardzanym promieniowaniem UV powierzchnia deski podłogowej dąb prezentuje klasyczny odcień dębu ze zróżnicowaną strukturą włókien, słojów oraz sęków. Powyższy model deski podłogowej Kahrs to pojedynczy, 1-lamelowy wzór, który tworzy wrażenie spójnej, harmonijnej podłogi. Deska podłogowa 7 mm grubości posiada 15 cm szerokości oraz 181 cm długości. Fazowana z każdej strony deska podłogowa Barlinek eliminuje problem odkształceń oraz skrzypienia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Fornirowana |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Olej UV |
| Dostawca: | Kahrs |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Bestseller: | Tak |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 0.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
My montujemy - Ty oszczędzasz
opis produktu
Deska podłogowa fornirowana Habitat Dąb Village to model marki Kahrs. Impregnowana olejem utwardzanym promieniowaniem UV powierzchnia deski podłogowej dąb prezentuje klasyczny odcień dębu ze zróżnicowaną strukturą włókien, słojów oraz sęków. Powyższy model deski podłogowej Kahrs to pojedynczy, 1-lamelowy wzór, który tworzy wrażenie spójnej, harmonijnej podłogi. Deska podłogowa 7 mm grubości posiada 15 cm szerokości oraz 181 cm długości. Fazowana z każdej strony deska podłogowa Barlinek eliminuje problem odkształceń oraz skrzypienia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj podłogi: | Fornirowana |
|---|---|
| Rodzaj wykończenia: | Olej UV |
| Dostawca: | Kahrs |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 12 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Bestseller: | Tak |
| Grubość: | 7 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 0.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska habitat dąb village (37107aekf0kw180)
Nr kat. 100136043
Pamiętaj o




