deska kahrs dąb butterscotch narrow lakier matowy 1-lamelowy 7x118x1225 mm
Nr kat. 100267131
opis produktu
Szukasz produktu, który pomoże Ci stworzyć wymarzoną podłogę, która sprawdzi się w realnym życiu? W takim razie deski podłogowe DĄB BUTTERSCOTCH NARROW są propozycją dla Ciebie. Zostały utrzymane w ciepłym kolorze w odcieniu brązowego cukru i masła. Cechują się odpornością na zarysowania, uderzenia, ścieranie i zabrudzenia. Produkt DĄB BUTTERSCOTCH NARROW posiada wodoodporną powierzchnię. Jego dolna warstwa powstała za prawdziwego drewna równoważy deformacje i zapewnia stabilność. Deski podłogowe DĄB BUTTERSCOTCH NARROW sprawdzą się w pokoju hotelowym, czy w domu jednorodzinnym. Producent udziela 15 lat gwarancji na produkt.
Deski podłogowe
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe Kahrs
Deski podłogowe klasyczne
Salon
Deski podłogowe fornirowane
Kahrs
Sypialnia
Klasyczne
Korytarz
Kuchnia
Dąb
Fornirowana
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: | Fornirowana |
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.053 m² K/W |
| Dostawca: | Kahrs |
| Długości deski: | 226.600 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 12 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 0.7 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 0.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Outlet: | Tak |
Kährs AB BOX 805 382 28 NYBRO SZWECJA info@kahrs.se
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szukasz produktu, który pomoże Ci stworzyć wymarzoną podłogę, która sprawdzi się w realnym życiu? W takim razie deski podłogowe DĄB BUTTERSCOTCH NARROW są propozycją dla Ciebie. Zostały utrzymane w ciepłym kolorze w odcieniu brązowego cukru i masła. Cechują się odpornością na zarysowania, uderzenia, ścieranie i zabrudzenia. Produkt DĄB BUTTERSCOTCH NARROW posiada wodoodporną powierzchnię. Jego dolna warstwa powstała za prawdziwego drewna równoważy deformacje i zapewnia stabilność. Deski podłogowe DĄB BUTTERSCOTCH NARROW sprawdzą się w pokoju hotelowym, czy w domu jednorodzinnym. Producent udziela 15 lat gwarancji na produkt.
Deski podłogowe
Deski podłogowe do salonu
Ogrzewanie wodne
Deski podłogowe dębowe
Deski podłogowe lakierowane
Deski podłogowe do kuchni
Ogrzewanie elektryczne
Deski podłogowe na korytarz
Lakierowana
Deski podłogowe do sypialni
Deski podłogowe Kahrs
Deski podłogowe klasyczne
Salon
Deski podłogowe fornirowane
Kahrs
Sypialnia
Klasyczne
Korytarz
Kuchnia
Dąb
Fornirowana
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Podłoga drewniana |
|---|---|
| Rodzaj podłogi: | Fornirowana |
| Rodzaj wykończenia: | Lakier matowy |
| Opór cieplny: | 0.053 m² K/W |
| Dostawca: | Kahrs |
| Długości deski: | 226.600 |
| Tonacja/barwa: | Klasyczne |
| Gwarancja: | 15 lat |
| Gatunek drewna : | Dąb |
| Sposób montażu: | Click (klejenie lub pływająco) |
| Szerokość: | 12 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Grubość: | 0.7 CM |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronne |
| Grubość warstwy dekoracyjnej: | 0.60 mm |
| Wzór: | 1-lamelowa |
| Twardość: | 3.7 |
| Przeznaczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Outlet: | Tak |
Kährs AB BOX 805 382 28 NYBRO SZWECJA info@kahrs.se
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
deska kahrs dąb butterscotch narrow lakier matowy 1-lamelowy 7x118x1225 mm
Nr kat. 100267131
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać




