dywan nowoczesny celestial 7 wave
Nr kat. 100202351
opis produktu
Nowoczesny, wielokolorowy dywan CELESTIAL 7 WAVE w stylu loft to świetne uzupełnienie Twojego salonu. Doda mu ciepła i niesamowitego klimatu. Wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru, a Ty poczujesz się wyjątkowo. Dzięki niemu osiągniesz duży efekt i dokonasz szybkiej metamorfozy. CELESTIAL 7 WAVE to prostokąt o wymiarach 160 x 220 cm. Produkt tkany jest maszynowo z polipropylenu. Jest miękki w dotyku i swoim wyglądem przypomina dywan naturalny. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zabrudzenia i jest łatwy w pielęgnacji. Jego kolory są bardzo żywe i wyraziste. Włókna polipropylenowe są antystatyczne i hipoalergiczne. Gwarantują wyjątkową trwałość i odporność na ścieranie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 11 mm |
| Waga całkowita: | 2320 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.20 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny, wielokolorowy dywan CELESTIAL 7 WAVE w stylu loft to świetne uzupełnienie Twojego salonu. Doda mu ciepła i niesamowitego klimatu. Wnętrze nabierze niepowtarzalnego charakteru, a Ty poczujesz się wyjątkowo. Dzięki niemu osiągniesz duży efekt i dokonasz szybkiej metamorfozy. CELESTIAL 7 WAVE to prostokąt o wymiarach 160 x 220 cm. Produkt tkany jest maszynowo z polipropylenu. Jest miękki w dotyku i swoim wyglądem przypomina dywan naturalny. Charakteryzuje się wysoką odpornością na zabrudzenia i jest łatwy w pielęgnacji. Jego kolory są bardzo żywe i wyraziste. Włókna polipropylenowe są antystatyczne i hipoalergiczne. Gwarantują wyjątkową trwałość i odporność na ścieranie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 11 mm |
| Waga całkowita: | 2320 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.60 x 2.20 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny celestial 7 wave
Nr kat. 100202351
Pamiętaj o









