dywan nowoczesny stilo anthracite 160x230 cm
Nr kat. 100406392
opis produktu

(A) x (B)
80 cm x 150 cm
120 cm x 170 cm
160 cm x 230 cm
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany z poliesteru
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Dywany granatowe
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Dywany retro
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Retro
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
|---|---|
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 1250 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Tak |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu

(A) x (B)
80 cm x 150 cm
120 cm x 170 cm
160 cm x 230 cm
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany 170x240
Dywany z poliesteru
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany wzór geometryczny
Dywany szare
Do salonu
Do sypialni
Komfort
Dywany granatowe
Poliester
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Szare
Dywany industrialne
Dywany retro
Skandynawski
Geometryczny
Loft
Retro
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Przyjazne zwierzętom: | Tak |
|---|---|
| Dla alergikow: | Tak |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Marka: | Komfort |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 12 mm |
| Waga całkowita: | 1250 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Tak |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Tak |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny stilo anthracite 160x230 cm
Nr kat. 100406392
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać








