dywan nowoczesny rustic textures grey 120x180 cm
Nr kat. 100162514
opis produktu
Rustic Texture Grey to szary dywan z linii Core, która prezentuje piękne dywany nowoczesne. Dywan tkany jest maszynowo z 51% polipropylenu i 49% poliestru. Rustic Texture to prostokąt o wymiarach 1,19m x 1,9m i wadze 2320g/m2. Dywany wykonane z polipropylenu charakteryzują się wysokim, miękkim i gęstym włosiem. Domieszka poliestru sprawia, że dywan jest odporny na zabrudzenia i ścieranie, jak również bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Dywany, w których skład wchodzą polipropylen i poliester bardzo trwałe i co ważne, posiadają właściwości antystatyczne.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
VINTAGE
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany polipropylenowe
ART DECO
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Tak
BOHO
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Dywany grafitowe
Nourison
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Dywany retro
RUSTIC TEXTURES
Grafitowe
Skandynawski
Loft
Retro
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | RUSTIC TEXTURES |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 51% Polipropylen / 49% Poliester |
| Marka: | Nourison |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2320 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 119X180 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Rustic Texture Grey to szary dywan z linii Core, która prezentuje piękne dywany nowoczesne. Dywan tkany jest maszynowo z 51% polipropylenu i 49% poliestru. Rustic Texture to prostokąt o wymiarach 1,19m x 1,9m i wadze 2320g/m2. Dywany wykonane z polipropylenu charakteryzują się wysokim, miękkim i gęstym włosiem. Domieszka poliestru sprawia, że dywan jest odporny na zabrudzenia i ścieranie, jak również bardzo łatwo utrzymać go w czystości. Dywany, w których skład wchodzą polipropylen i poliester bardzo trwałe i co ważne, posiadają właściwości antystatyczne.
Dywany
Kolekcje
Dywany nowoczesne
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
VINTAGE
Dywany do sypialni
Outlet
Dywany polipropylenowe
ART DECO
Dywany 140x200
Dywany do salonu
Tak
BOHO
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Dywany szare
Do sypialni
Dywany grafitowe
Nourison
Polipropylen
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Szare
Dywany retro
RUSTIC TEXTURES
Grafitowe
Skandynawski
Loft
Retro
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Kolekcje: | RUSTIC TEXTURES |
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
| Materiał: | 51% Polipropylen / 49% Poliester |
| Marka: | Nourison |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 8 mm |
| Waga całkowita: | 2320 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 119X180 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny rustic textures grey 120x180 cm
Nr kat. 100162514
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










