dywan nowoczesny medellin rost multi 200x290 cm
Nr kat. 100188328
opis produktu
MEDELLIN ROST MULTI prezentuje nietuzinkowe wzornictwo w kolorze szarym, grafitowym i czerwonym. Ten dywan o prostokątnym kształcie zalecany jest na podłogę do salonu lub pokoju dziennego, gdzie z pewnością zostanie zauważony przez niejednego gościa. Prezentowany model został utworzony maszynowo z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej Heat Set Frise, która dobrze imituje dywan wełniany. Materiał jest odporny na brud i plamy, jest nietrudny w utrzymaniu czystości. Zalecane jest systematyczne odkurzanie powierzchni i pielęgnacja za pomocą szamponu. Dywan objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany kolorowe
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Lalee
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
MEDELLIN ROST MULTI prezentuje nietuzinkowe wzornictwo w kolorze szarym, grafitowym i czerwonym. Ten dywan o prostokątnym kształcie zalecany jest na podłogę do salonu lub pokoju dziennego, gdzie z pewnością zostanie zauważony przez niejednego gościa. Prezentowany model został utworzony maszynowo z uszlachetnionej przędzy polipropylenowej Heat Set Frise, która dobrze imituje dywan wełniany. Materiał jest odporny na brud i plamy, jest nietrudny w utrzymaniu czystości. Zalecane jest systematyczne odkurzanie powierzchni i pielęgnacja za pomocą szamponu. Dywan objęty jest dwuletnim okresem gwarancyjnym.
Dywany
Kolekcje
Outlet
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany heat set
Dywany kolorowe
Dywany 200x300
200 cm x 300 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Heat set / Heat set frise
Lalee
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Wielokolorowe
Loft
Industrialny
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Wielokolorowe |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny medellin rost multi 200x290 cm
Nr kat. 100188328
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać

















