dywan tradycyjny nicole curtis ivory navy 160x221
Nr kat. 100463649
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Outlet
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Nicole Curtis
Dywany granatowe
Poliester
Wielokolorowe
Dywany indyjskie
Granatowe
Dywany orientalne
Dywany wzór klasyczny
Orientalny
Klasyczny
Indyjski
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 69% Poliester / 31% Bawełna |
| Marka: | Nicole Curtis |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X221 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
VINTAGE
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Outlet
Dywany do salonu
ART DECO
Dywany tradycyjne
Dywany 170x240
Dywany kolorowe
Dywany z poliesteru
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do salonu
Do sypialni
Nicole Curtis
Dywany granatowe
Poliester
Wielokolorowe
Dywany indyjskie
Granatowe
Dywany orientalne
Dywany wzór klasyczny
Orientalny
Klasyczny
Indyjski
Szczegóły Produktu
| Styl: |
|
|---|---|
| Rodzaj dywanu: | Tradycyjne |
| Materiał: | 69% Poliester / 31% Bawełna |
| Marka: | Nicole Curtis |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 4 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X221 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan tradycyjny nicole curtis ivory navy 160x221
Nr kat. 100463649
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać











