dywan nowoczesny holi blue
Nr kat. 100470461
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany 250x350
Dywany niebieskie
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
250 cm x 350 cm
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2.50 x 3.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany do sypialni
Dywany prostokątne
Dywany nowoczesne
Dywany do salonu
Dywany 250x350
Dywany niebieskie
Dywany wełniane
Dywany tkane ręcznie
Prostokąt
250 cm x 350 cm
Tkane ręcznie
Do salonu
Do sypialni
Wełna
Dywany gładkie
Dywany skandynawskie
Dywany loftowe
Dywany industrialne
Niebieskie
Skandynawski
Loft
Industrialny
Gładki
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Niebieskie |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 3450 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 2.50 x 3.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Do prania w pralce : | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny holi blue
Nr kat. 100470461
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać










