blat łazienkowy cersanit city 100x45 cm biały połysk s584-038
Nr kat. 100348089
opis produktu
BLAT ŁAZIENKOWY 100 CERSANIT CITY S584-038 to propozycja przeznaczona do skompletowania z szafkami podblatowymi z kolekcji CITY BY CERTSANIT. Prezentowany blat łazienkowy w białym kolorze posiada połyskujące wykończenie powierzchni, które rozświetli przestrzeń, a także zapewni szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych. Propozycja o szerokości 100 cm dostępna jest także w wielu innych rozmiarach. Blat łazienkowy biały powstał z płyty laminowanej, która zapewnia nie tylko odporność na przebarwienia, zarysowania i pęknięcia, ale także łatwość utrzymania czystości. Modułowa seria mebli łazienkowych Cersanit pozwala stworzyć oryginalne kompozycje, które łączą design z wygodą codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Symbol producenta: | S584-038 |
| Waga brutto: | 8.150 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BLAT ŁAZIENKOWY 100 CERSANIT CITY S584-038 to propozycja przeznaczona do skompletowania z szafkami podblatowymi z kolekcji CITY BY CERTSANIT. Prezentowany blat łazienkowy w białym kolorze posiada połyskujące wykończenie powierzchni, które rozświetli przestrzeń, a także zapewni szerokie spektrum możliwości aranżacyjnych. Propozycja o szerokości 100 cm dostępna jest także w wielu innych rozmiarach. Blat łazienkowy biały powstał z płyty laminowanej, która zapewnia nie tylko odporność na przebarwienia, zarysowania i pęknięcia, ale także łatwość utrzymania czystości. Modułowa seria mebli łazienkowych Cersanit pozwala stworzyć oryginalne kompozycje, które łączą design z wygodą codziennego użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Symbol producenta: | S584-038 |
| Waga brutto: | 8.150 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy cersanit city 100x45 cm biały połysk s584-038
Nr kat. 100348089
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




