blat łazienkowy cersanit city 120x45 cm biały połysk s584-042
Nr kat. 100348093
opis produktu
BLAT ŁAZIENKOWY 120 CERSANIT CITY S584-042 to propozycja z nowoczesnej kolekcji odpowiadającej wymaganiom indywidualnych klientów. Seria CITY BY CERSANIT to modułowe meble łazienkowe białe, które pozwalają dopasować zabudowę do własnych preferencji oraz warunków pomieszczenia. Blat łazienkowy biały o połyskującym wykończeniu powierzchni pozwał z trwałej, łatwej w utrzymaniu czystości oraz odpornej na zniszczenie – płyty laminowanej. Oferta dotyczy blatu łazienkowego o szerokości 120 cm – w sklepie Komfort dostępne są także inne rozmiary produktu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Symbol producenta: | S584-042 |
| Waga brutto: | 10.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BLAT ŁAZIENKOWY 120 CERSANIT CITY S584-042 to propozycja z nowoczesnej kolekcji odpowiadającej wymaganiom indywidualnych klientów. Seria CITY BY CERSANIT to modułowe meble łazienkowe białe, które pozwalają dopasować zabudowę do własnych preferencji oraz warunków pomieszczenia. Blat łazienkowy biały o połyskującym wykończeniu powierzchni pozwał z trwałej, łatwej w utrzymaniu czystości oraz odpornej na zniszczenie – płyty laminowanej. Oferta dotyczy blatu łazienkowego o szerokości 120 cm – w sklepie Komfort dostępne są także inne rozmiary produktu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | city |
| Wykończenie: | połysk |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Kolor: | Biały |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Symbol producenta: | S584-042 |
| Waga brutto: | 10.200 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy cersanit city 120x45 cm biały połysk s584-042
Nr kat. 100348093
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









