słupek bergamo do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 207x60 cm mdf folia szary mat metabox podnośnik gazowy
Nr kat. 100244387
opis produktu
Znakomitym miejscem dla Twojego piekarnika może być BERGAMO SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA D14/RU/2M 356 METABOX SZARY MAT. Posiada drzwiczki oraz dwie szuflady z cichym domykiem, który zapewnia ich delikatne zamykanie. Fronty szafki są wykonane z foliowanej płyty MDF. To materiał o gładkiej i nieporowatej powierzchni, która nie chłonie zabrudzeń. Jest łatwa w czyszczeniu. Folia zabezpiecza ją przed działaniem wilgoci. Korpus BERGAMO SŁUPKA POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA D14/RU/2M 356 METABOX SZARY MAT to płyta laminowana, którą wyróżnia odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne szare
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Bergamo folia szary mat
Szafka z szufladami
Szary
60 cm
Nowoczesny
Klasyczny
Tradycyjny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia szary mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Szary |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Znakomitym miejscem dla Twojego piekarnika może być BERGAMO SŁUPEK POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA D14/RU/2M 356 METABOX SZARY MAT. Posiada drzwiczki oraz dwie szuflady z cichym domykiem, który zapewnia ich delikatne zamykanie. Fronty szafki są wykonane z foliowanej płyty MDF. To materiał o gładkiej i nieporowatej powierzchni, która nie chłonie zabrudzeń. Jest łatwa w czyszczeniu. Folia zabezpiecza ją przed działaniem wilgoci. Korpus BERGAMO SŁUPKA POD ZABUDOWĘ PIEKARNIKA D14/RU/2M 356 METABOX SZARY MAT to płyta laminowana, którą wyróżnia odporność na wilgoć, wysoką temperaturę, tłuste opary oraz ścieranie. Jej powierzchnia nie przyciąga kurzu.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne szare
Meble kuchenne w stylu tradycyjnym
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu klasycznym
System kuchenny Bergamo folia szary mat
Szafka z szufladami
Szary
60 cm
Nowoczesny
Klasyczny
Tradycyjny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bergamo folia szary mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Rodzaj okuć: | Hettich |
| Uchwyt w zestawie: | Zamawiane opcjonalnie |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Szary |
| Dostawca: | EXTOM |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | MDF foliowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 207 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Szary mat |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Szary |
| Rodzaj wykończenia: | Mat |
Extom Meble Sp. z o.o. Sp.k. KAZIMIERZOWO 6D 82-300 ELBLĄG POLSKA p.wyszynski@extom.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek bergamo do zabudowy piekarnika/mikrofali 2 szuflady 207x60 cm mdf folia szary mat metabox podnośnik gazowy
Nr kat. 100244387
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać







