Bateria prysznicowa natynkowa Omnires Murray chrom połysk MU6140CR
1/2

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Jednym z produktów bogatego asortymentu łazienkowego marki OMNIRES jest BATERIA PRYSZNICOWA OMNIRES MURRAY MU6140CR z kolekcji MURRAY. Jej korpus wykonany jest z mosiądzu, który wykazuje odporność na korozję oraz większą wytrzymałość. Wykończona jest uniwersalną powłoką chromowaną. Jest skuteczną ochroną korpusu. Charakteryzuje ją gładka i lśniąca powierzchnia z połyskiem. BATERIA PRYSZNICOWA OMNIRES MURRAY MU6140CR to rodzaj baterii natynkowej 2-otworowej, montowanej w ścianie. Jej wysokość wynosi 13 cm. Wyposażona jest w jednouchwytową dźwignię mieszacza, głowicę 35 mm oraz podłączenie prysznica: 1/2’’.

Szczegóły Produktu

Typ produktu:Bateria natryskowa natynkowa
Dostawca:Omnires
Gwarancja:2 lata
Miejsce montażu:Ścienne
Kolekcja:Murray
Kolor:Chrom
Bateria termostatyczna:Nie
Styl:Nowoczesny
Kod producenta:MU6140CR

Opinie

bateria prysznicowa natynkowa omnires murray chrom połysk mu6140cr

Nr kat. 100162317

341,99 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysylamy w 4-6 dni

Promocja

30 dni na zwrot

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
NA CO WARTO ZWRÓCIĆ UWAGĘ WYBIERAJĄC BATERIE ŁAZIENKOWE?

1

MIEJSCE MONTAŻU

Wybierając baterię do umywalki warto zwrócić uwagę na to gdzie będzie zamontowana - na umywalce, na blacie, do ściany czy też podtynkowo. Wybór odpowiedniego rodzaju baterii jest częściowo zależny o wybranej umywalki i ma zdecydowany wpływ na walory estetyczne oraz utrzymanie w czystości całej strefy mycia. Przy wyborze rozwiązania podtynkowego należy wziąć pod uwagę, że element mieszający wodę musi być wkuty w ścianę.

2

WIELKOŚĆ

Myśląc o tym, w jakim stylu chcesz kupić baterię, lub gdzie będzie zamontowana trzeba też wziąć pod uwagę rozmiar umywalki. Bateria o niewłaściwym rozmiarze może źle się komponować z umywalką oraz być niewygodna. Przy rozwiązaniach blatowych wylewka baterii powinna znajdować się ok 15 cm powyżej krawędzi umywalki.

3

FUNKCJE DODATKOWE

Warto również zwrócić uwagę na baterie z dodatkowymi funkcjami. Należą do nich modele z funkcjami ECO, które pozwolą m.in. zaoszczędzić wodę i energię. Jedną z nich są perlatory służące do napowietrzania strumienia, w efekcie czego sprawia on wrażenie bardziej obfitego. Dzięki temu domownicy instynktownie nie odkręcają dźwigni baterii umywalkowej na maksimum. Kolejną przydatną opcją jest rozwiązanie sensorowe lub czasowe. Ich zastosowanie pozwala zmniejszyć zużycie wody nawet o połowę. W rozwiązaniu sensorowym bateria umywalkowa włącza się tylko wtedy, gdy w zasięgu jej czujników pojawiają się dłonie. Z kolei druga z wymienionych opcji sprawia, że strumień zatrzymuje się po upływie określonego czasu. Dodatkowo, warto zwrócić uwagę, czy model ma standardowe ustawienie dźwigni na wodzie zimnej (co prowadzi do oszczędności energii). A w przypadku rodzin z dziećmi istotnym elementem jest głowica z nastawną temperaturą, która zabezpieczy najmłodszych domowników przed niepożądanymi poparzeniami.

4

JAKOŚĆ

Synonimem jakości baterii będzie zdecydowanie gwarancja, która świadczy o jakości użytych materiałów. Dlatego warto zacząć od sprawdzenia okresu i zakresu przyznawanej gwarancji nie tylko ogólnej ale też na poszczególne komponenty. Najlepsze produkty posiadają dobrą gwarancję - powyżej 2 lat na serce baterii czyli głowicę. W codziennym u