szafka dolna szufladowa pod zlew bari 90x82 cm płyta laminowana dąb hikora metabox
Nr kat. 100406654
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
90 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Bari hikora
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari hikora |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Beżowy |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Szafki dolne do kuchni
Szafki zlewozmywakowe do kuchni
Meble kuchenne drewno naturalne
Meble kuchenne w stylu skandynawskim
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
90 cm
Loftowy
Nowoczesny
Skandynawski
Bari hikora
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari hikora |
|---|---|
| Pełen wysuw szuflad: | Nie |
| Dostępne różne kolory: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 1 szt |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Hikora |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
| Kolor wnętrza szuflady: | Beżowy |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna szufladowa pod zlew bari 90x82 cm płyta laminowana dąb hikora metabox
Nr kat. 100406654
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać





