szafka dolna bari plus 2 szuflady 90x82 cm płyta laminowana dąb kamienny metabox
Nr kat. 100239661
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA DOLNA DS-90-2W _METABOX DĄB KAMIENNY to model utrzymany w ciepłej kolorystyce frontów laminowanych, które doskonale imitują naturalną strukturę dębu. Prezentowana szafka dolna do kuchni zyskuje na nowoczesności dzięki czarnym uchwytom w postaci poziomych listew wykonanych z aluminium. Kolekcja kuchni Komfort została wzbogacona o nowoczesne prowadnice, które zapewniają płynny ruch, ciche domknięcie drzwi oraz wygodę użytkowania. Produkt o wymiarach 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
90 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA DOLNA DS-90-2W _METABOX DĄB KAMIENNY to model utrzymany w ciepłej kolorystyce frontów laminowanych, które doskonale imitują naturalną strukturę dębu. Prezentowana szafka dolna do kuchni zyskuje na nowoczesności dzięki czarnym uchwytom w postaci poziomych listew wykonanych z aluminium. Kolekcja kuchni Komfort została wzbogacona o nowoczesne prowadnice, które zapewniają płynny ruch, ciche domknięcie drzwi oraz wygodę użytkowania. Produkt o wymiarach 90 cm szerokości, 82 cm wysokości oraz 53 cm głębokości jest wysoce odporny na uszkodzenia mechaniczne.
Meble kuchenne
System meblowy
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Kolekcje kuchni Komfort
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne 90cm
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
90 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna bari plus 2 szuflady 90x82 cm płyta laminowana dąb kamienny metabox
Nr kat. 100239661
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






