szafka dolna bari plus 3 szuflady 60x82 cm płyta laminowana dąb kamienny metabox
Nr kat. 100239658
![[X]BARI PLUS SZA DS-60-2W-1N_METAB D/K](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB8FF3AF5F9BE7FD46%26compId%3D100239658_riviva_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
![[X]BARI PLUS SZA DS-60-2W-1N_METAB D/K](https://mediaserver.komfort.pl/download?image=sapcontsrv.komfort.local%3A1090%2FContentServer%2FContentServer.dll%3Fget%26pVersion%3D0047%26contRep%3DZ_ZDJ_DOD%26docId%3D005056B605791EDB8FF3AF5F9BE7FD46%26compId%3D100239658_riviva_oth.jpg&width=764&format=webp)
opis produktu
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka dolna bari plus 3 szuflady 60x82 cm płyta laminowana dąb kamienny metabox
Nr kat. 100239658
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
BARI PLUS SZAFKA DOLNA DS-60-2W-1N_METABOX DĄB KAMIENNY to propozycja skierowana do kuchni w stylu loftowym, industrialnym, skandynawskim, nowoczesnym i eklektycznym. Prezentowana szafka z szufladami w ilości trzech sztuk zapewnia wygodę użytkowania dzięki systemowi cichego domknięcia, a także lekko i płynnie pracującym prowadnicom Blum Metabox. Odporna na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwa w pielęgnacji szafka do kuchni posiada drewnopodobną strukturę frontów laminowanych oraz czarne uchwyty listwowe, które są ponadprzeciętnie wytrzymałe.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Bari Plus dąb kamienny / dąb
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
Szafka z szufladami
60 cm
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari Plus dąb kamienny / dąb |
|---|---|
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Uchwyt w zestawie: | Tak |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Fabryka Mebli Rawa |
| Typ produktu: | Szafka z szufladami |
| Ilość szuflad: | 3 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Głębokość: | 53 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Blum Metabox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Dąb kamienny |
FABRYKA MEBLI RAWA SP. Z O.O. KSIĘŻE DOMKI 41 96-200 RAWA MAZOWIECKA POLSKA obslugakomfort@rawafm.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


