słupek wysoki bari plus 2 szuflady prawy 60x220 cm płyta laminowana dąb kamienny modern podnośnik gaz
Nr kat. 100289265
opis produktu
BARI PLUS SŁUPEK WYSOKI PRAWY DS2-60-220_MODERN DĄB KAMIENNY to model z podwójnymi szufladami na prowadnicach Modernbox oraz podwójnymi drzwiami uchylnymi prawostronnie. Prezentowany słupek do kuchni zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni, jak również odporność na czynniki mechaniczne. Kolekcja kuchni Komfort imitująca meble kuchenne z drewna naturalnego wniesie do wnętrza wizualne ocieplenie oraz przytulność. Słupek do kuchni z systemem cichego domknięcia posiada także nieszablonowe uchwyty w formie czarnych listew z aluminium. Produkt mierzy 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SŁUPEK WYSOKI PRAWY DS2-60-220_MODERN DĄB KAMIENNY to model z podwójnymi szufladami na prowadnicach Modernbox oraz podwójnymi drzwiami uchylnymi prawostronnie. Prezentowany słupek do kuchni zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni, jak również odporność na czynniki mechaniczne. Kolekcja kuchni Komfort imitująca meble kuchenne z drewna naturalnego wniesie do wnętrza wizualne ocieplenie oraz przytulność. Słupek do kuchni z systemem cichego domknięcia posiada także nieszablonowe uchwyty w formie czarnych listew z aluminium. Produkt mierzy 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 2 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Rodzaj prowadnicy do szuflad: | Modernbox |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki bari plus 2 szuflady prawy 60x220 cm płyta laminowana dąb kamienny modern podnośnik gaz
Nr kat. 100289265
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






