słupek wysoki bari plus lewy d-60-220 dąb kamienny
Nr kat. 100289264
opis produktu
BARI PLUS SŁUPEK WYSOKI LEWY D-60-220 DĄB KAMIENNY to model o wymiarach 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowany słupek do kuchni występuje w wariancie z potrójnymi drzwiami uchylnymi lewostronnie. Prezentowany model z kolekcji kuchni Komfort wiernie odzwierciedla strukturę mebli kuchennych z drewna naturalnego. Charakterystyczne sęki i tłoczenia, jak również ciepły odcień frontów do złudzenia przypomina strukturę dębu kamiennego. Kolekcję kuchni Komfort uzupełniają nowoczesne uchwyty w formie czarnych listew.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BARI PLUS SŁUPEK WYSOKI LEWY D-60-220 DĄB KAMIENNY to model o wymiarach 60 cm szerokości, 230 cm wysokości oraz 53 cm głębokości. Prezentowany słupek do kuchni występuje w wariancie z potrójnymi drzwiami uchylnymi lewostronnie. Prezentowany model z kolekcji kuchni Komfort wiernie odzwierciedla strukturę mebli kuchennych z drewna naturalnego. Charakterystyczne sęki i tłoczenia, jak również ciepły odcień frontów do złudzenia przypomina strukturę dębu kamiennego. Kolekcję kuchni Komfort uzupełniają nowoczesne uchwyty w formie czarnych listew.
Meble kuchenne
System meblowy
Kolekcje kuchni Komfort
Słupki do kuchni
Meble kuchenne 60cm
Meble kuchenne w stylu nowoczesnym
Meble kuchenne drewno naturalne
Kolekcje kuchni modułowych
Meble kuchenne w stylu loftowym
Meble kuchenne w stylu industrialnym
Drewno naturalne
60 cm
Słupek
Bari plus dąb kamienny / biały
Loftowy
Nowoczesny
Industrialny
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bari plus dąb kamienny / biały |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 3 szt |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Jednostronny |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Kolor: | Drewno naturalne |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Słupek |
| Uchwyty: | Listwowe |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 230 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Kolor frontu: | Dąb kamienny |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
słupek wysoki bari plus lewy d-60-220 dąb kamienny
Nr kat. 100289264
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






